1. Administrator danych osobowych.

Administratorem danych osobowych jest firma Dawid Andryszczak z siedzibą w Chełmku, ul. Piastowska 21B

2. Pozyskiwanie danych osobowych.

Twoje dane osobowe są przez nas pozyskiwane w momencie składania zamówienia w naszym sklepie www.myszowo.pl, które są niezbędne do realizacji zamówienia, a ich podanie jest całkowicie dobrowolne.

3. Jakie dane osobowe przetwarzamy?

Przetwarzamy dane niezbędne do realizacji i wysyłki zamówienia - imię i nazwisko, adres, nr telefonu, mail oraz informacje dotyczące płatności - aby rozpocząć realizację. W celu zapewnienia najwyższej ochrony stosujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL.

4. Dane poufne.

Na naszych serwerach NIE przechowujemy nr kont, kart płatniczych, ani żadnych danych mających klauzurę "poufności".

5. Kto ma dostęp do Twoich dane osobowe.

Twoje dane są przekazywane tylko i wyłącznie firmom odpowiedzialnym za dostarczanie przesyłek np. firmie kurierskiej, poczcie polskiej.

6. Jak długo przechowujemy dane osobowe klienta?

Dane przechowujemy tak długo, jak długo będziesz naszym klientem.

7. Marketing

Gdy klient wyraża zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych  (newsletter) będziemy wysyłać informacje dotyczące promocji oraz nowości w naszym sklepie. Jednocześnie informujemy, że będziemy używać danych tylko wewnętrznie i nie będziemy przekazywać danych innym firmom. Aby zrezygnować z takiej formy kontaktu z nami, proszę kliknąć w link który jest na dole każdej naszej wiadomości marketingowej.

8. Dostęp do danych i aktualizacja.

W dowolnym momencie klient ma możliwość wglądu lub aktualizacji swoich danych przez nas przetwarzanych.

W dowolnym momencie klient może zażądać usunięcia swoich danych. W takim wypadku prosimy o kontakt: pracownia@myszowo.pl